Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який % українців не покидали країну під час війни

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: опитування, міграція

  Після початку повномасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року 72% українців не залишали межі країни.

  1599_1525000212_7158_original.jpg (78.89 Kb)

  Про це на пресконференції у Києві 15 лютого повідомив директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, презентуючи результати дослідження «Правовий захист постраждалих від воєнних злочинів росії».

  Як повідомив Антипович, за даними дослідження, 16% опитаних українців змінили місце проживання з 24 лютого, 12% — виїжджали, але вже повернулися додому. 72% не змінювали своє місце проживання.

  Половина тих, хто виїхав, планують повертатися додому тільки після закінчення війни. 10% планують повернення найближчим часом, 23% — ще перечікують, 11% — не планують повертатися додому.

  Серед мешканців територій, близьких до бойових дій (південь-схід), дві третини сьогодні проживають поза своїми домівками.

  «37% киян вже повернулися додому», — додав він.

  Як зазначається у дослідженні, переважна більшість опитаних (87%) не змінювали місце проживання у зв’язку з обстрілами інфраструктури, 8% — виїхали і проживають поза домом з цієї причини, 5% — виїжджали і вже повернулися.

  Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

  Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. Терміни проведення: 23-26 грудня 2022 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми