Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи мають намір повертатися додому українські біженці у Польщі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: біженці, Польща

  Українські біженці у Польщі, які вже знайшли роботу, мають намір повертатися додому. Лише 6% опитаних заявили, що хочуть назавжди залишитись у чужій країні.

  2919_67744.jpg (.95 Kb)


  Це випливає із даних соціологічного дослідження, яке провела Міграційна платформа EWL. Зі всіх опитаних 64% впевнено заявляє, що повернуться в Україну. Варто зазначити, що 95% біженців – жінки.

  Більшість із них приїхала до Польщі разом із дітьми (71%). Вищу освіту має 69%. Найчастіше українки знаходять роботу у сфері послуг, готелях, торгівлі, громадському харчуванні, промисловому виробництві.

  Ще одна тенденція: українські біженці у Польщі активно навчають мову. Якщо раніше не знали польської мови 66%, то на даний момент цей відсоток знизився до 43%. Ситуація значно змінилася із початком повномасштабної війни. Раніше більшість українців працювали у Польщі на будівництві, промисловому виробництві, логістичних складах, транспортній сфері.

  Зазначимо, при цьому на соціальні виплати в Польщі мають право українці, які перебувають на території країни. Якщо ж українець одержує виплату навіть після повернення додому, польське управління соцстраху вимагає повернути гроші.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми