Суспільство Автор: RomanK Друкувати

СБУ розсилає українцям смс з попередженням

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: СБУ

    Служба безпеки закликає повідомляти про виявлені онлайн-трансляції до офіційного Telegram-бота.

    1245_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


    Служба безпеки України масово розсилає українцям смс-повідомлення із закликом припинити онлайн-трансляції власників камер спостереження.

    Як зазначено у повідомленні, такі трансляції може використовувати ворог для коригування ракетних ударів. Також там просять українців при виявленні онлайн-трансляцій повідомляти до офіційного Telegram-бота СБУ.

    "Просимо власників веб-камер на території України припинити онлайн-трансляцію будівель, місцевостей, доріг, комунальних, торгівельних, промислових об’єктів тощо, які можуть використовуватися ворогом для коригування ракетних ударів", - сказано у повідомленні.

    Камери під час війни
    16 травня 2023 року стало відомо про те, що в Україні досі працюють вуличні камери, які транслюють панорами міст у прямому ефірі. Через них росіяни можуть відстежувати місця роботи української ППО в режимі онлайн.

    Онлайн-трансляції з вуличних камер в українських містах гугляться без особливих зусиль за лічені секунди. У прямому ефірі можна спостерігати панорами Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Кременчука та інших міст.

    При цьому речник Повітряних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону заявив, що вуличні камери не є великою проблемою для українських військових, адже протиповітряна оборона динамічна, і після бойової роботи змінюються місця дислокації окремих підрозділів.

    "У нашої протиповітряної оборони на ці випадки є запобіжники. Ми вже не раз говорили, що протиповітряна оборона динамічна. Після бойової роботи змінюються місця дислокації окремих підрозділів. Це стосується фактично всіх зенітно-ракетних військ по всій території України", - заявив він.

    Спікер зазначив, що ворог може фіксувати місця пусків ракет ППО і своїми засобами, тому вуличні камери в цьому питанні не надто важливі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть  ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми