Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Жінки рішуче почали відкривати власну справу під час війни

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес, жінки

    Внаслідок російської агресії кожна четверта жінка-підприємець була змушена зупинити свою підприємницьку діяльність або закрити бізнес. Але водночас воєнний стан став своєрідним тригером для бізнесу — жінки рішуче почали відкривати власну справу та розширювати всупереч обставинам.

    5678_do4.jpg (36.88 Kb)

    Про це йшлося під час дискусії «Сила перетворення: жіноче підприємництво під час війни», що пройшла 12 липня в Києві.

    За результатами опитування, 17 відсотків жінок зазначають, що суттєво скоротилася база клієнтська база, 6% скоротили обсяги виробництва, ще 7% відстрочили плани щодо реалізації власних проєктів.

    Галузі
    Основними галузями, де жінки планують створювати бізнес є діяльність у сфері послуг, здоров’я та краси, фешн-індустрії, психології, організації дозвілля, сфері виробництва: легка та харчова промисловості.

    Цільова аудиторія. Це населення різних вікових груп та категорій. Майже всі вони орієнтуються на споживачів в Україні, лише чверть з них планують вихід на міжнародний ринок.

    Виклики у веденні бізнесу
    Серед зовнішніх ризиків жінки вказують на проблеми виходу на міжнародний ринок товарів та послуг — 6%; наслідки ймовірних стихійних лих, складних погодних умов — 3%, сезонний характер виробництва — 3%.
    Внутрішні проблеми: обмеженість ресурсів, залученість клієнтів, відсутність професійних кадрів — відзначили 53% жінок.

    Джерела фінансування бізнесів
    53% мають додаткові джерела фінансування для розвитку бізнесу, окрім основного джерела. А 56% жінок свій стартовий інвестиційний капітал створили за рахунок власних коштів та заощаджень. Ще 15% готові реінвестувати в розвиток бізнесу. 13% підприємниць шукають інвесторів та грантів на розвиток власного бізнесу.

    Вже активний бізнес жінок є різноманітним і унікальним, але є спільні риси, що його об'єднують: надання послуг на найвищому рівні якості, споживач — в центрі уваги, індивідуальний підхід, зручність і корисність.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми