Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Жінки рішуче почали відкривати власну справу під час війни

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес, жінки

  Внаслідок російської агресії кожна четверта жінка-підприємець була змушена зупинити свою підприємницьку діяльність або закрити бізнес. Але водночас воєнний стан став своєрідним тригером для бізнесу — жінки рішуче почали відкривати власну справу та розширювати всупереч обставинам.

  5678_do4.jpg (36.88 Kb)


  Про це йшлося під час дискусії «Сила перетворення: жіноче підприємництво під час війни», що пройшла 12 липня в Києві.

  За результатами опитування, 17 відсотків жінок зазначають, що суттєво скоротилася база клієнтська база, 6% скоротили обсяги виробництва, ще 7% відстрочили плани щодо реалізації власних проєктів.

  Галузі
  Основними галузями, де жінки планують створювати бізнес є діяльність у сфері послуг, здоров’я та краси, фешн-індустрії, психології, організації дозвілля, сфері виробництва: легка та харчова промисловості.

  Цільова аудиторія. Це населення різних вікових груп та категорій. Майже всі вони орієнтуються на споживачів в Україні, лише чверть з них планують вихід на міжнародний ринок.

  Виклики у веденні бізнесу
  Серед зовнішніх ризиків жінки вказують на проблеми виходу на міжнародний ринок товарів та послуг — 6%; наслідки ймовірних стихійних лих, складних погодних умов — 3%, сезонний характер виробництва — 3%.
  Внутрішні проблеми: обмеженість ресурсів, залученість клієнтів, відсутність професійних кадрів — відзначили 53% жінок.

  Джерела фінансування бізнесів
  53% мають додаткові джерела фінансування для розвитку бізнесу, окрім основного джерела. А 56% жінок свій стартовий інвестиційний капітал створили за рахунок власних коштів та заощаджень. Ще 15% готові реінвестувати в розвиток бізнесу. 13% підприємниць шукають інвесторів та грантів на розвиток власного бізнесу.

  Вже активний бізнес жінок є різноманітним і унікальним, але є спільні риси, що його об'єднують: надання послуг на найвищому рівні якості, споживач — в центрі уваги, індивідуальний підхід, зручність і корисність.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми