Суспільство, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Як українці уявляють майбутнє України - соцопитування

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: прогноз, майбутнє України, опитування

  Україну очікує розвиток у найближчі п’ять років, так вважають 69% українців. Більш скептичними виявились чоловіки, люди до 40 років і біженці.

  5445_1555943299_1509361618_shutterstock_691723198.jpg (31. Kb)


  Такі результати опитування Соціологічної групи Рейтинг до Дня Незалежності.

  «69% українців вважають, що у найближчі 5 років Україну очікує розвиток, 21% - думають, що буде застій, ще 10% - не змогли визначитись», — йдеться в дослідженні.

  Зазначається, що більш скептично уявляють майбутнє України люди до 40 років, чоловіки, а також біженці за кордоном.

  Зазначається, що переважно українці хочуть бачити державу такою країною яка: має безкоштовну медицину (61%) й освіту (57%), не продає землю іноземцям (57%), країна в якій держава (не людина) відповідає за підвищення доходів населення (53%), але водночас з вільним ринком в економіці (58%), високим рівнем демократії (64%) та свободою ЗМІ (75%).

  Також зазначається, що, ті, хто оптимістично дивляться в майбутнє України, менше очікують допомоги від держави та більше згодні, що людина сама відповідальна за підвищення своїх доходів, а також частіше ніж скептики говорять, що Україні потрібно більше демократії.

  Молодші респонденти більше, ніж старші, підтримують дозвіл продажі землі іноземцям, дозвіл одностатевих шлюбів, працевлаштування мігрантів, хоча в питання необхідності регулювання економіки чи вільного ринку вікових різниць майже немає.

  Чоловіки більше ніж жінки підтримують ініціативи платної освіти і медицини, вільну економіку, водночас жінки проявляють більше толерантності до одностатевих шлюбів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми