Суспільство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Перехід на Новоюліанський календар: які свята й дати змінилися

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Новоюліанський календар

  1 вересня 2023 року ПЦУ перейшла на Новоюліанський календар. Тож деякі державні свята, які пов’язані з християнськими традиціями, отримали нові дати. А відтак компаніям варто скоригувати свій виробничий календар, пише work.ua.

  3065_image_3.jpg (62.86 Kb)


  Через реформу церковного календаря нерухомі свята змістилися на 13 днів. Зокрема через це Верховна Рада змінила дати святкувань Дня Української Державності та Дня захисників і захисниць України.

  Які свята й дати змінилися:

  1 жовтня замість 14 жовтня — День захисників і захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці.
  27 жовтня замість 9 листопада — День української писемності та мови.
  6 грудня замість 19 грудня — День Святого Миколая.
  25 грудня замість 7 січня — Різдво.
  15 липня замість 28 липня — День Української Державності.

  Залишилися незмінними: День Збройних сил України — 6 грудня, День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — 8 травня, День соборності — 22 січня.

  Нагадаємо, в Україні під час воєнного стану зупинено положення Кодексу законів про працю (КЗпП) щодо офіційних святкових та неробочих днів. Тобто раніше, якщо свята збігалися з вихідним, вони переносилися на наступний день після святкового чи неробочого дня. Зараз цю норму скасовано, але роботодавці можуть самостійно встановлювати графік роботи підприємства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми