Суспільство, Податки та законодавство, Влада та політики, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Чому рабство перестало існувати: відповіді фахівців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: рабство

  Користувачів популярної платформи Quora зацікавило питання, чому рабство перестало існувати. Адже воно було економічно вигідним, а за умов капіталізму вигідні речі не скасовують. Як стверджують фахівці, головних відповідей дві : 1) класичну систему рабства США ідеологічно зруйнувала громадянська війна; 2) остаточно це явище не зникло.

  3233_728x504_1_68bdc5c06f80ad91cf02f0c5bd8629d51200x830_0xac120005_3444479451529116075.jpg (88.19 Kb)


  Докладніше пояснили викладач Університету Південного Мена Рік Шварц та інтернет-автор Майк Далена . Як підкреслив Шварц, якщо говорити виключно про Штати, то рабство закінчилося, "бо Конфедерація програла війну, яку сама і почала для захисту рабства".

  " Ви або вірите у права людини, або ні . Якщо ні, то будьте логічно послідовні – торгівля людьми вигідна, чому б їй не бути законною?", – зазначив викладач.

  Далена якраз звертає увагу на деяку інфантильність питання: "Я припускаю, що ви маєте на увазі США... Ми, як суспільство, дійшли згоди, що це погана практика. Однак те, що ми зробили її незаконною, не означає, що його вже немає тут чи десь ще у світі ”, – пише автор.

  На підтвердження своєї позиції він наводить дані дослідження World Population Review, в якому зазначені країни, де досі існує рабство. У цьому дослідженні форми сучасного рабства включають будь-яке використання людей за принципом "власності".

  Тобто до статистики входять примусова державна праця, сексуальне рабство, примусові шлюби, дитяча праця тощо. За оцінками фахівців у топ-країн із найвищою поширеністю сучасного рабства входять Індія, Китай, Північна Корея, Нігерія, Іран, Індонезія, Конго, Росія, Філіппіни та Афганістан . І рахунок сучасних рабів іде на десятки, а то й сотні мільйонів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми