Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Швейцарія пропонує українцям виплати за повернення додому

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Швейцарія, виплати біженцям

  Влада Швейцарії розробила план з добровільного повернення біженців в Україну. Він передбачає, що статус тимчасового захисту "S" припинить дію у 2024-2025 роках, а також пропонує виплати до $4355, щоб стимулювати українців виїжджати раніше за термін .

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)

  Про це повідомляє Swissinfo . Видання зазначає, що ознайомилося з документами, розробленими Державним Держсекретаріатом з міграції (SEM) та владою кантонів (адміністративних одиниць Швейцарії).

  За розрахунками місцевої влади, до 2024-2025 року, коли статус тимчасового захисту буде скасовано , Швейцарію зможуть залишити близько 70 тис. українських біженців. Частка добровільних повернень (до закінчення терміну перебування) становитиме 80%, очікують у Швейцарії.

  "Більшість із них – це сім'ї, які були розлучені через те, що чоловіки залишилися в Україні", – цитується план. Решта 20% (а це близько 14 тис. осіб) за розрахунками все ж таки залишаться в країні до крайнього терміну.

  "Розглядається питання про початкову фінансову допомогу. Вона може бути рівномірною або зменшуваною, щоб спонукати людей не чекати закінчення крайнього терміну для від'їзду. Суми варіюються від 1000 до 4000 швейцарських франків ($1090-4355) на людину залежно від етапу від'їзду", - йдеться у матеріалі.

  У доповіді робиться висновок про те, що необхідно зробити все можливе для заохочення добровільного від'їзду. На нього, за підрахунками фахівців, треба давати 6-9 місяців , щоб люди могли ретельно спланувати логістику.

  Рішення щодо осіб із вразливих категорій розглядатимуться окремо. Однак загальна процедура буде змодельована на зразок процедури, що регулює повернення прохачів притулку.

  " Чим довше перебування у Швейцарії, тим менша ймовірність того, що людина захоче виїхати за власним бажанням. Крім того, після п'яти років безперервного перебування люди можуть отримати швейцарський посвідку на проживання "B", дійсний протягом п'яти років", - наголошується в матеріалі .  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми