Суспільство, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Як Україна "зустріне" біженців, які повернуться з-за кордону

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: повернення біженців, дослідження

  Більшість українців (66%) вважають, що громадськість спокійно прийме біженців, які ё повернуться з-за кордону, проте близько третини (36%) очікують, що ставлення до них може бути як до «зрадників».

  2568_67744.jpg (.95 Kb)


  Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

  Учасників опитування попросили уявити ситуацію, що в Україну після завершення повномасштабної війни повертаються українці, які залишили країну через війну, і також ті, хто не повернувся одразу, щоб бути доступним для призову.

  54% опитаних вважають, що громадськість, імовірно, не сприйматиме тих, хто виїхав, як «зрадників», але може почати мати відмінне ставлення до різних категорій громадян.

  33% українців не згодні з цією думкою.

  На запитання, чи буде громадськість сприймати біженців, які повернуться в Україну, як «зрадників», 36% опитаних відповіли «дуже або найбільш імовірно», але більшість — 52% — вважають, що це «зовсім або малоймовірно».

  Опитування проведене КМІС впродовж 4−20 вересня методом особистих (face-to-face) інтерв'ю з використанням планшета на замовлення Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми