Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля, Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Чехія готує неприємний сюрприз для українських біженців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Чехія, біженці, житло

  Для українських біженців можуть змінитися умови для перебування в Чехії. Йдеться про надання безкоштовного житла та навчання українських дітей у школах.

  6082_62ea030-chehiya690.jpg (30.09 Kb)

  Так, правила надання екстреного житла українським біженцям у 2024-му будуть іншими. Таку поправку до відповідного законопроєкту від депутатів опозиційної партії ANO Їржі Машека та Губерта Ланґа схвалив парламентський комітет у справах безпеки.

  В уряді розглядають скорочення терміну безкоштовного розміщення біженців зі 150 днів до 120 чи до 90 днів, заявив міністр внутрішніх справ Чехії Віт Ракушан.

  Як очікується, оновлені правила стосуватимуться й умов освіти українських дітей. Буде скасовано окрему дату зарахування дітей біженців до дитячого садка чи загальноосвітньої школи.

  Також для них не створюватимуть спеціальних класів чи відділень. Школи зможуть підлаштовувати навчання лише для українських дітей, учнів та студентів із тимчасовим захистом тривалістю менше ніж рік.

  Також пропонується не надавати тимчасового захисту українцям, яких суд вирішив депортувати. Таку поправку схвалив парламентський комітет у справах безпеки. Наразі виконання вироку про депортацію відкладається до закінчення тимчасового захисту засудженого.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми