Суспільство, Нерухомість та земля, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Скільки українців були змушені переміститися всередині країни

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ВПО

  Повномасштабна війна, яку 24 лютого розпочала росія проти України, триває. За цей час, згідно з даними Міжнародної організації з міграції, понад 8 млн українців були змушені переміститися всередині країни.

  7900_polsha-bezhentsy-ukraina-583x391.jpg (44.01 Kb)


  За словами заступника міністра соціальної політики України Віталія Музиченка, переміщення — це не обов’язково, коли людина зі сходу переїхала на захід або з півночі - в центр країни. Переміщення може відбуватися також і в середині свого регіону, ба навіть міста.

  Робота

  Відповідно до статті 26 Кодексу законів про працю України для внутрішньо переміщених осіб, випробування при прийнятті на роботу не встановлюється.

  Про це пише Кадровик.

  Але в період дії воєнного стану ця норма не застосовується, й під час укладання трудового договору умова про випробування може бути встановлена для будь-якої категорії працівників, що визначено частиною другою статті 2 Закону України від 15 березня 2022 року № № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

  Нагадаємо, цього року фінансування програм для підтримки внутрішніх переселенців передбачає суму понад 82,7 мільярда гривень.
  На заходи з підтримки евакуйованих та осіб, які проживають у деокупованих населених пунктах, із держбюджету виділено 94,7 мільйона гривень.

  У межах проєкту «Прихисток» майже 150 тисяч власників домогосподарств отримали 1,96 мільярда гривень компенсації за розміщення 2,8 мільйона внутрішніх переселенців.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми