Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Які риси характеру заважають рухатися вперед

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: досягнення успіху, поради

  Є 10 шкідливих неочевидних звичок, які можуть заважати людині домогтися успіху.

  3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)

  Одна з таких звичок — брак дисципліни, пише hackspirit.com. Недисциплінованим людям важко бути послідовними й контролювати себе, тому їм дуже непросто досягати поставлених цілей та виконувати обов’язки.

  Крім того, просуванню у житті може заважати страх критики. Неуспішні люди можуть вважати критику атакою на себе, а не тим інструментом, який дозволить їм домогтися нових висот. Саме тому люди, які бояться критики, уникають ситуацій, в яких вона можлива, і через це втрачають можливості для самовдосконалення.

  Часто неуспішні люди мають ще й таку погану звичку — вони зосереджуються на проблемах, а не на тому, як з ними впоратися. Негативною для зростання також є звичка оточувати себе негативом — це можуть бути як негативні люди, так і думки.

  Якщо людина перекладає відповідальність за свої невдачі на інших — це також погана риса характеру, яка заважатиме рухатися вперед. Кажуть, «хто не ризикує - той не п'є шампанського». Справді, уникнення ризику — це погана звичка неуспішних людей.
  Також неуспішні люди часто думають, що мають достатню кількість знань, тому не хочуть вчитися чомусь новому чи поглиблювати свої знання. Якщо не цінуєте самовдосконалення, то знайте, що це теж негативна звичка, яка вас «гальмує».

  Причиною відсутності успіху може бути те, що людина не знає, куди має рухатися далі, й просто дрейфує чи скаче з одного в інше.

  Відсутність чіткого розуміння мети — це чергова негативна звичка для просування. Постійне відкладання справи — це точно дуже заважає руху вперед. Крім того, якщо ви чините опір змінам, то точно не зможете домогтися успіху.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми