Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Хто в Україні має знижку 50% на всю комуналку

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: комуналка, знижка

  В Україні на знижку у розмірі 50% вартості комунальних послуг мають право вдови загиблих захисників України. Це передбачено статтею 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

  3646_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні Пенсійного фонду України. Пільгу можна отримати практично на всі комунальні послуги. Так, менше на 50% можна платити за:

  керування багатоквартирним будинком;
  газ та доставку газу;
  електроенергію та опалення;
  гарячу та холодну воду;
  вивіз сміття;
  внески ОСББ, закупівлю твердого палива тощо.
  "При розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку оплати, та додатково 10,5 кв. м на сім'ю ", - зазначають у ПФУ.

  Якщо ж вдова непрацездатна та її сім'я складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалення житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку оплати, та 21 кв.м на сім'ю).

  Пільга надається без урахування середньомісячного доходу. Пільга щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надається незалежно від виду житла чи форми власності на нього.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми