Суспільство, Податки та законодавство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Дуда підписав закон про допомогу громадянам України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Польща, біженці, продовження тимчасового захисту

  Президент Польщі Анджей Дуда підписав указ про продовження тимчасового захисту для біженців з України до 30 червня 2024 року.

  9930_71937.jpg (181.83 Kb)

  Про це повідомляє видання PAP із посиланням на канцелярію голови країни.

  «Президент Анджей Дуда підписав закон про допомогу громадянам України, який, серед іншого, продовжує легальне перебування українських біженців до 30 червня 2024 року», — йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, закон ухвалено на виконання рішення Ради ЄС про продовження тимчасового захисту для українських біженців до 4 березня 2025 року.

  Перебування громадян України є легальним, якщо вони прибули до Польщі в період з 24 лютого 2022 року по 4 березня 2024 року.

  Закон також вносить зміни, які продовжують до 28 місяців термін, протягом якого, українцю, який здобув кваліфікацію лікаря або стоматолога за межами території держав-членів ЄС, може бути надано дозвіл на здійснення лікарської чи стоматологічної практики.

  Крім того, вносяться зміни до законів «Про податок на доходи фізичних осіб» та «Про податок на прибуток підприємств» шляхом продовження до 2024 року дії податкових преференцій, пов’язаних з подоланням наслідків воєнних дій на території України.

  Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми