Суспільство, Нерухомість та земля, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Стало відомо, скільки українок хоче залишитися в Польщі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Польша, біженці

  Польща знаходиться на другому місці в Європі за кількістю біженців з України. Через повномасштабне вторгнення 950 тисяч українців звернулися до країни за тимчасовим захистом. Більшість — жінки з дітьми. Майже половина українок заявила, що планує залишитися у Польщі.

  6939_67744.jpg (.95 Kb)

  Про це повідомляє видання In Poland.

  Міждисциплінарна лабораторія дослідження війни в Україні при Університеті Комісії народної освіти в Кракові дослідила, як біженці інтегруються в польське суспільство.

  За даними дослідження, 45% українських жінок знають польську мову, а 20% може її розуміти. 81% опитаних вивчили польську мову, а 57% активно вивчають.

  73% українок живуть у Польщі більше року, 52% з них раніше ніколи не відвідували країну. 75% респондентів живуть у великих містах Польщі з населенням понад 500 000 жителів, 66% з них винаймають квартиру або кімнату в оренду.

  62% українських жінок до цього часу проживають у тому місті, куди приїхали вперше. Більше, ніж половина жінок не приїжджали в Україну від початку перебування в Польщі.

  Скільки українок повернеться на Батьківщину

  42% українських жінок, які взяли участь в опитуванні, планують повернутися в Україну, а 47% — залишитися в Польщі назавжди або на деякий час.

  Серед факторів, які спонукають їх повернутися на Батьківщину:

  закінчення війни (67%);
  припинення бойових дій і бомбардувань (43%);
  добре оплачувана роботу в Україні (38%);
  усунення корупції (31%).

  Нагадаємо, міжнародний комітет порятунку (International Rescue Committee) дослідив ситуацію та проблеми українських біженців у Польщі. Значна кількість громадян заявили про проблеми з дискримінацією на роботі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми