Суспільство, Тарифи. Ціни. Штрафи, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Як замовити позачергове зняття абонплати абонентам Київстару

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Київстар, Vodafone, lifecell

    Позачергове зняття абонплати дає змогу абонентам мобільного зв'язку отримати пакет послуг свого тарифу до дати планового платежу. Це корисно у низці випадків. Зокрема, якщо ви пропустили плановий платіж та ваші послуги призупинено; вам терміново потрібні додаткові хвилини, SMS, мобільний інтернет або інші послуги, включені до вашого тарифу; ви хочете почати користуватися новим пакетом послуг раніше, ніж це було заплановано.

    5147_motorola_frontier.jpg (25.35 Kb)

    Скористатися цією послугою можуть абоненти всіх українських мобільних операторів. Однак перед її використанням слід переконатися, що на вашому рахунку достатньо коштів на оплату абонплати.

    Крім того, слід пам'ятати, що позачергове зняття абонплати може стягуватися додаткова комісія. Деталі цього прописані в умовах вашого тарифу.

    Як замовити позачергове зняття абонплати

    Абоненти Київстару можуть замовити позачергове зняття абонплати, зокрема, набравши *578#. Або *579# – проте лише за умови використання тарифів:

    LOVE UA;
    LOVE;
    LOVE 2020.
    Абоненти Vodafone можуть підключити місячний пакет послуг, набравши після поповнення рахунку *101*444#. "Перезавантажте телефон (або увімкніть/вимкніть режим літака) для активації пакета послуг; дочекайтесь SMS про підключення місячного пакета", – розповіли про подальші кроки в операторі.

    Абоненти lifecell можуть перезамовити пакет послуг, набравши *700#. Причому як собі, так і іншому абоненту оператора.

    Як дізнатися, куди діваються гроші з рахунку

    Зі свого боку, у Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку (НКЕК) нагадали, що абоненти всіх операторів можуть безкоштовно отримати від оператора інформацію про надані йому послуги за потрібний період. Оператор має надати цю інформацію у формі розшифрованого рахунку.

    "Для цього можна скористатися мобільним додатком оператора. Або звернутися з особистим фізичним зверненням абонента до магазину оператора", – зазначили у НКЕК.

    При цьому там наголосили: у звіті оператор повинен буде вказати низку позицій. Зокрема:

    номер абонента;
    вид послуги;
    обсяг послуг, що надаються;
    суму коштів для оплати за кожен сеанс зв'язку.
    "Звертаємо увагу, що розшифрований рахунок надається лише ідентифікованим абонентам (зареєстрованим або контрактним). Електронні комунікаційні послуги, що надаються знеособлено/анонімно, розшифруванню не підлягають", – зазначили в НКЕК.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми