Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Стало відомо, на скільки гривень подорожчають сигарети

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: сигарети, ціни

  Олександр Когут, який очолює ділянку з корпоративних завдань та комунікацій підприємства "JTI Україна", заявив, що "середня вартість однієї пачки сигарет повинна зрости в межах від 4 гривень і 50 копійок до 5 гривень".

  1433_61356_w_700.jpg (85.38 Kb)


  Іншими словами, їх вартість буде досягати 23 гривень.

  Згідно наданої Когутом інформації, учасники тютюнової сфери вимагають вже протягом декількох років прийняти план підвищення ставок акцизу на три – п'ять років. Він заявив: «Цей варіант є необхідним для виконання гарантій на рахунок підняття мінімальної ставки акцизу до тих оцінок, які існують в Європі – 90 євро за одну тисячу штук. Зараз аналогічний показник в Українській державі сягає 16 євро».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримчанин показав, за якими цінами люди купують продукти

  Як підрахували в індустрії тютюнових виробів, що Українській державі необхідно не менше десяти років для приведення показників ставок по акцизах до стандартів Євросоюзу. Нагадаємо, депутати українського парламенту схвалили підняття наступного року спеціальної ставки акцизу на тютюнові вироби до сорока відсотків, тобто, за одну тисячу сигарет необхідно заплатити 445,56 гривні, і це не враховуючи підняття адвалорної ставки 12 відсотків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми