Тарифи. Ціни. Штрафи, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Середній місячний чек абонента "Київстар" зріс до 50 гривень

 • Джерело: liga.net.  → Ключові теги: Київстар, ІТ

  Середній чек абонента мобільного зв'язку "Київстар" в місяць виріс до 50 грн.

  3961_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Загальна кількість абонентів "Київстару" в третьому кварталі 2017 року зросла на 0,8%, до 26,4 млн осіб, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  Також зросло споживання голосових послуг і мобільного інтернету - до 570 хвилин і 835 МБ на абонента в місяць. В результаті збільшився і середній дохід на абонента (ARPU) - до 50 грн (на 8,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс біткоін подорожчав до "критичної межі"

  Загальний дохід компанії збільшився на 10,0%, досягнувши 4,3 млрд грн, а виручка від послуг мобільного зв'язку зросла на 10,2% - до 4,0 млрд грн. Зростання доходів від послуг мобільної передачі даних склав 70,4% в порівнянні з аналогічним кварталом 2016 року. У "Київстару" стало більше користувачів мобільного інтернету (на 11% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  Доходи від послуг фіксованого зв'язку в третьому кварталі 2017 зросли на 5,1% і склали 275 млн грн.

  У третьому кварталі 2017 року прибуток "Київстару" до податків (EBITDA) виросла на 8,2% - до 2,3 млрд грн. У третьому кварталі 2017 року компанія вклала 645 млн грн в розвиток мережі і оновлення інфраструктури.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми