Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

МВФ вимагає підвищити тарифи на газ Україні до єврорівня

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Коментуючи стан співпраці, він зазначив, що метою впровадження ринкових цін на газовому ринку є уникнути штучної сегментації ринку окремо для домогосподарства і окремо для промисловості.

  0134_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  "Є певні умови, їх треба виконати. Це досяжні показники: сподіваємося на швидке їх виконання", - сказав Люнгман

  Серед інших завдань він виділив утримання інфляції, позитивно оцінивши підвищення облікової ставки Нацбанком, збереження політики гнучкого обмінного курсу для підтримки конкурентоспроможності української економіки.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобільні оператори купили ліцензії на 4G

  Глава представництва зазначив, що міжнародні резерви України зросли на $ 6,5 млрд - до $ 19 млрд, однак необхідно нарощувати їх і далі - до $ 30 млрд, щоб забезпечити захист від зовнішніх шоків.

  Він також закликав в політиці підвищення зарплат орієнтуватися на зростання продуктивності праці, так як надмірне збільшення зарплат зашкодить стабільному зростанню.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми