Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

МВФ дав Україні рекомендацію по тарифам на газ

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: МВФ, газ

  МВФ рекомендує не підвищувати ціни на газ, а ліквідувати різницю в ціні між різними споживачами.

  3412_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  "Маршрутна карта роботи з МВФ вимагає зменшення навантаження на держбюджет щодо соціальних виплат. Тому, вимога МВФ полягає не у підвищенні ціни на газ, а у ліквідації різниці в ціні між різними споживачами та корупційної складової при її нарахуванні", - заявив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко.

  Уряд вже має напрацювання щодо зменшення навантаження на населення при оплаті ЖКП.

  "Сьогодні 65 відсотків домогосподарств в Україні, які отримують субсидії, не зацікавлені в модернізації свого житла. Тому, наше завдання – мотивувати людей до проведення енергоефективних заходів у своїх будинках за рахунок різних інструментів", – наголосив Зубко.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бензин знову подорожчає

  Крім того, міністр сказав про важливість впровадження програми "теплих кредитів" і запуск Фонду енергоефективності. Фонд разом з міжнародними партнерами надаватиме фінансову і технічну підтримку для модернізації житла.

  За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, у розробці моделі газового ринку крім МВФ бере участь Світовий банк. У результаті тарифи на блакитне паливо можуть не тільки не зрости, але і знизитися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми