Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

В магазинах почнуть заокруглювати цінника

 • Джерело: kp.ua.  → Ключові теги: цінники

  У липні в Україні зросте прожитковий мінімум, а отже, підвищать і мінімальну пенсію - з 1373 до 1435 грн. Торкнеться таке підвищення близько мільйона українців (ті, хто зараз отримує менше 1435 грн.). Також підвищать загальний показник прожиткового мінімуму - з 1700 до 1777 грн. Але разом з прожитковим мінімумом почнуть рости і ціни.

  8990_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Так, в столиці різко подорожчає міський транспорт. З 14 липня вартість поїздки складе 8 грн. Зараз ціна проїзду в наземному транспорті становить 4 грн., В метро - 5 грн.

  Також в липні НБУ припиняє випуск монет дрібних номіналів. З 1 липня за відсутності монет номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок підприємства торгівлі і сфери послуг повинні округляти суми в чеку за наступним принципом:

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Середня зарплата українців зросла майже на 30%

  сума, що закінчується на 1, 2, 3, 4 копійки, округляється в бік зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок;
  сума, що закінчується на 5-9 копійок, округляється в бік збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми