Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Найман: ми тарифи на газ підняли на 23,5%, а грошей МВФ ще немає

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Найман, МВФ

  МВФ поки що не виділяє гроші України через бюджет-2019 року.

  7968_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це заявив відомий фінансовий аналітик Ерік Найман.

  Битва за бюджет - в самому розпалі, а, як відомо, між першим і другим читанням буває фатальна різниця. У нас, звичайно, в першому читанні бюджет нормальний - без збільшення податкового навантаження, без божевільних новацій, а от у другому-третьому - з'являються всякі "хотілки" різних людей. Але в цьому році є нюанс: МВФ узяв паузу в черговий раз, ми тарифи на газ для населення підняли на 23,5%, а грошей ще немає. Тому що МВФ вимагатиме узгодити бюджет на 2019 рік. Якщо ми приймемо його по-своєму, без узгодження, то гроші від МВФ знову не отримаємо. Тоді в Україні буде повна жерсть, після президентських виборів, тому що до президентських - ми дотягнемо точно, навіть якщо почнеться криза і почне сипатися Польща.

  Поки в бюджеті закладено: перше - різко збільшуються витрати на силовиків, МВС. Дуже цікава стаття, до чого готуються - не знаю. Друге: вони створюють собі резерв, закладають інфляцію. Вони не хочуть повторити помилку цього року, коли вони заклали високу інфляцію і велику девальвацію гривні. Цього не сталося, тому у них провал в бюджеті, через це вони недоотримують. На 2019 рік вони створюють, поки що, занижені доходи. За рахунок інфляції вони зможуть їх перевищити і потім витрачати. Тому, в поточному варіанті бюджет цілком реалістичний. Крім курсових моментів. Але я туди взагалі раджу не дивитися: в прогнозах бюджету вони або не виконуються, або перевиконуються.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми