Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

ЗМІ: Підвищення тарифів на газ - це Марлезонский балет

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: тарифи, газ

  Постійне зростання тарифів на житлово-комунальні послуги змушує українців, особливо тих, хто не має права на отримання субсидій, більш раціонально підходити до питання використання енергоресурсів. При цьому в уряді стверджують, що енергоефективні заходи можуть скоротити витрати на опалення в декілька разів. Чи так це, і що потрібно робити громадянам, щоб платити менше за рахунками за послуги ЖКГ.

  2729_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Уже зовсім скоро українці відчують всю "красу" підвищення ціни на газ - в грудні, напередодні зимових свят, в своїх поштових скриньках з'являться платіжки з новими цифрами. Як відомо, уряд з 1 листопада 2018 року підвищив ціну газу для населення на 23,5% заради отримання фінансування з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ), без якого країну міг накрити дуже серйозну кризу. Чого владі зовсім не хотілося робити напередодні президентських виборів навесні 2019 року. У зв'язку з чим було прийнято рішення погодитися на менше зло у вигляді збільшення тарифів.

  Але зростання цін на газ - лише перша частина "Марлезонського балету". Справа в тому, що це тягне за собою підвищення тарифів на гарячу воду і опалення - на 15%, а то і більше. Цю "радість" українські громадяни відчують, швидше за все, коли отримають платіжки за грудень.

  Тарифи на опалення і сьогодні досить значні, складаючи нерідко до половини всієї суми витрат на послуги ЖКГ. З ростом цін неминуче збільшиться число одержувачів житлових субсидій та, відповідно, загальні витрати державного бюджету на їх виплату. Таким чином, державі підвищення вартості комунальних послуг так само невигідно, як і простим споживачам.

  І вихід з цієї ситуації є! По крайней мере, так вважає віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. За його словами, існують певні заходи, які зможуть скоротити суми в рахунках за опалення в 4 рази. Як приклад він навів якийсь будинок в Дніпровському районі Києва, який "за рахунок проведених енергоефективних заходів" платить за опалення в чотири рази менше, ніж сусідні будинки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми