Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Зниження тарифів на газ приведуть до конфлікту з МВФ

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: газ, МВФ

  Заклики знизити ціну на газ для населення можуть добре звучати, але якщо така політика буде впроваджена і призведе до фінансових проблем у “Нафтогазі”, то у довгостроковому плані її не можна назвати тривкою.

  6689_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)

  Такі кроки також призведуть до затримки траншів від МВФ, що небажано з огляду на графік виплат по зовнішньому боргу, розповів експерт ООН з економічних відносин Грігор Агабекян.

  “Так, це звучить добре. Але якщо це призведе до фінансових проблем у “Нафтогазі”, я думаю, що у довгостроковому плані ситуація не буде тривкою”, – сказав Агабекян, відповідаючи на питання про передвиборчі обіцянки знизити ціну на газ для населення у два чи чотири рази.

  Водночас, за словами Агабекяна, важливо знайти способи захисту найбільш вразливих верств населення і пом’якшення наслідків підвищення тарифів для них. Економіст додав, що транші МВФ, які нині отримує Україна, дуже важливі, особливо з огляду на графік виплат по зовнішньому боргу.

  “Я думаю, якщо буде різка незгода із Міжнародним валютним фондом і замість того, щоб слідувати їхнім рекомендаціям, відбудуться кроки у зворотному напрямі, то достатньо прогнозованим результатом буде те, що наступний транш буде просто затриманий. Це абсолютно небажано”, – пояснив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми