Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Зниження тарифів на газ приведуть до конфлікту з МВФ

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: газ, МВФ

  Заклики знизити ціну на газ для населення можуть добре звучати, але якщо така політика буде впроваджена і призведе до фінансових проблем у “Нафтогазі”, то у довгостроковому плані її не можна назвати тривкою.

  6689_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)

  Такі кроки також призведуть до затримки траншів від МВФ, що небажано з огляду на графік виплат по зовнішньому боргу, розповів експерт ООН з економічних відносин Грігор Агабекян.

  “Так, це звучить добре. Але якщо це призведе до фінансових проблем у “Нафтогазі”, я думаю, що у довгостроковому плані ситуація не буде тривкою”, – сказав Агабекян, відповідаючи на питання про передвиборчі обіцянки знизити ціну на газ для населення у два чи чотири рази.

  Водночас, за словами Агабекяна, важливо знайти способи захисту найбільш вразливих верств населення і пом’якшення наслідків підвищення тарифів для них. Економіст додав, що транші МВФ, які нині отримує Україна, дуже важливі, особливо з огляду на графік виплат по зовнішньому боргу.

  “Я думаю, якщо буде різка незгода із Міжнародним валютним фондом і замість того, щоб слідувати їхнім рекомендаціям, відбудуться кроки у зворотному напрямі, то достатньо прогнозованим результатом буде те, що наступний транш буде просто затриманий. Це абсолютно небажано”, – пояснив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми