Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на газ можна зменшити - Кабмін

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: тарифи, газ

  Реформа ринку газу в Україні дає перші позитивні результати – склалася сприятлива ситуація як для бізнесу, так і для населення, а ціни на газ для споживачів можуть знизитися.

  53_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон після того, як в “Нафтогазі” відзначили, що не можуть виконати постанову Кабміну про зниження вартості газу для населення.

  “В Україні відбувається демонополізація ринку газу. … Вперше у споживачів, які не задоволені співпрацею зі своїм постачальником газу, з’явилася можливість перейти до іншого, який на конкурентних умовах має можливість і право запропонувати більш низьку ціну”, – зазначив Кістіон.

  За його словами, населення має право платити менше, коли газ на ринку дешевшає.

  “Газ дешевшає, населення має право теж платити менше. Щоб монополіст не перешкоджав вільному ринковому ціноутворенню, уряд зобов’язав НАК “Нафтогаз України” продавати газ з урахуванням цінових трендів, тобто дешевше. Якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, “Нафтогаз” зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, яка визначається як “середньоарифметична ціна газу, за якою компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови попередньої оплати”. Якщо ціна для промисловості зростає, “Нафтогаз” повинен продавати газ для населення за граничною ціною”, – пояснив Кістіон.

  На думку чиновника, вже платіжки за травень можуть бути істотно нижчими.

  “Постачальник, який скористається сприятливою кон’юнктурою на газовому ринку, матиме вигоду не тільки в короткостроковій, але і в довгостроковій перспективі. Адже саме населення є найбільшим споживачем газу в Україні”, – зазначив Кістіон.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми