Тарифи. Ціни. Штрафи, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Мобільні оператори завищують тарифи в Україні - АМКУ

 • Джерело: ukranews.com.  → Ключові теги: тарифи, ІТ

  Розрахунковий період у 4 тижні, що торік був встановлений мобільними операторами у своїх тарифних планах, суперечить логіці законодавства – заявила Уповноважений Антимонопольного комітету України (АМКУ) Марія Процишен на своїй сторінці у Facebook.

  3180_mobilni-operatory.jpg (46.51 Kb)


  “Щодо справ, відкритих за статтею 1 ЗУ “Про захист від недобросовісної конкуренції”. Моя позиція залишилась незмінною. Я маю абсолютно глибоке переконання, що споживачу для того, щоб мати можливість порівняти ціни і прийняти рішення про більш вигідний для нього тарифний план, потрібно мати єдиний розрахунковий період – місяць. Так само як вартість за голосову телефонію встановлюється за хвилину (навіть якщо тарифікується посекундно). На цьому і базуються позиції законодавства, яким встановлений розрахунковий період – місяць”, – наголосила Процишен.

  Уповноважений АМКУ зазначила, що в рамках місячного розрахункового періоду оператор за потреби може змінювати тарифи, наповненість тарифного плану – перелік (пакет) послуг, строк їх дії. Але не розрахунковий період.

  Операторам будуть надіслані обов’язкові до виконання рекомендації з чітким строком на повернення розрахунку за місяць.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми