Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Ціна на дизель з 1 серпня: у Зеленського зробили заяву

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: дизель, АЗС

  З 1 серпня вартість дизельного пального в Україні залишиться незмінною.

  1516_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Про це повідомив представник президента Андрій Герус в Facebook.

  Коментуючи публічну заяву компанії Wexler, яка поставляє в Україну дизель від російської держкомпанії Роснєфть, і те, що вони призупиняють поставки дизелю в Україну через відповідний трубопровід, він повідомив: “Враховуючи, що раніше компанія вже публічно заявляла, що поставлятиме дизель, але підніме ціни, бачимо певну нестабільність такої публічної позиції. Імовірно, підняти ціни не вдалося. Це, звісно, вибір компанії, чи поставляти дизель. Але краще би було, якби бізнесмени, які одночасно є і активними політиками, не намагалися створювати публічний тиск, не намагалися дестабілізувати ситуацію на ринку, не намагалися уникнути сплати податків (мита) до державного бюджету.

  До такого сценарію припинення поставок ми також готові. На сьогодні деякі мережі АЗС та великі споживачі вже законтрактували танкери із дизпаливом, які прямують в українські порти.

  “Дефіциту не буде, цінової нестабільності не буде, незалежно від нових фейсбук-повідомлень компанії Wexler. Чим довше бенефіціари трубопровідних поставок ухилятимуться від сплати податку в український бюджет, тим більшу частку ринку вони втратять, бо відповідний ресурс буде заміщений іншими поставками. Опція працювати і платити податки державі Україна, робити нашу державу багатшою та сильнішою залишається відкритою. Опція спробувати позловживати монопольним становищем, сподіваюся, буде досліджена Антимонопольним комітетом України”, – зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми