Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Уряд нової влади не знижуватиме тарифи

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: тарифи

  Уряд не буде знижувати тарифи на комунальні послуги. Українці, як і раніше, купуватимуть електроенергію, тепло і воду за ринковими цінами.

  3393_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Таку думку в інтерв’ю висловив представник Президента в Кабміні Андрій Герус.

  Чиновник запевнив, що значного зростання вартості житлово-комунальних послуг восени може і не відбутися. І як доказ нагадав, що всупереч закладеному в меморандумі з МВФ графіку підвищення ціни на газ для населення, його вартість не зросла, а впала на 21%.

  Це, втім, було зумовлено не стільки діями уряду, а світовою кон’юнктурою, в результаті чого вартість газу знизилася в усьому світі, включаючи ЄС, де Україна і купує паливо. Тобто в разі зростання світових цін, збільшиться вартість газу і в Україні.

  Андрій Герус впевнений, що уряду не варто включатися в гру зі штучним зниженням тарифів, а замість цього зосередитися на прискоренні економічного зростання.

  «Я думаю, якщо наступного тижня не буде зниження тарифів, але через рік економіка почне зростати темпами понад 6%, а не 2,8%, як зараз, то суспільство це відчує і дуже позитивно оцінить. Бо це означає, що будуть зростати доходи і добробут українців», – сказав представник Зеленського.

  І додав, що в команді Президента вже щосили працюють над зміною критеріїв, які використовуються для розрахунку субсидій українцям. За його оцінками, в результаті цього право на пільги зможуть отримати додатково близько мільйона українських сімей, які раніше втратили його. Велика частина з зазначеного числа – пенсіонери старше 70 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми