Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Неплатників податків каратимуть великими штрафами

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: податки, штрафи

  Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект №1080, який декриміналізує фіктивне підприємництво та вносить зміни до покарання за несплату податків.

  0274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Відповідний проект закону підтримали 347 народних депутатів.

  За несплату податків передбачаються наступні штрафи:

  Умисна несплата податків, яка привела до ненадходження до бюджетів чи цільових фондів коштів у значних розмірах, карається штрафом від 3000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів (раніше було від 1000 до 2000) або позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.
  Ті ж дії, які призвели до ненадходження до бюджетів чи цільових фондів коштів у великих розмірах, караються штрафом від 5000 до 7000 неоподатковуваних мінімумів (раніше було від 2000 до 3000) або позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.
  Декриміналізація фіктивного підприємництва

  В КК стаття №205 за створення або придбання компаній для здійснення незаконної діяльності передбачала штраф від 500 до 2000 неоподатковуваних мінімумів.

  При вчинені таких дій повторно або якщо вони заподіяли велику матеріальну шкоду державі, банкові, кредитним установам, іншим юридичним особам або громадянам, то штраф збільшувався до діапазону в 3000-5000 неоподатковуваних мінімумів. В новому законопроекті цю статтю вилучили.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми