Тарифи. Ціни. Штрафи, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Аналітики прогнозують ріст зарплат і цін

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: зарплата, ціни

  До кінця року залишилося менше 100 днів. Консенсус-прогноз основних економічних показників у країні на IV квартал представили аналітики: керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин, незалежний економіст Іван Нікітченко і аналітик Альтернативного експертного уряду Валентин Землянський.

  1689_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Всі експерти прогнозують зростання цін, в результаті річна інфляція може досягти 8%, прискорившись більш ніж удвічі.

  “У IV кварталі сезонно зростають ціни, – нагадав Землянський. – З урахуванням цього річна інфляція складе 8-9%, а якщо подорожчає імпортний газ, то і вище”.

  Шевчишин додав, що драйверами інфляції залишиться продуктовий кошик і статті, пов’язані з регульованими тарифами та акцизами: пальне, спиртне, тютюн. На його думку, додатковими факторами може виступити більш жорсткий контроль фіскальних органів і митниці до імпортних товарів, що в разі формування внутрішнього дефіциту або легалізації каналів призведе до зростання відпускних цін. Зросте і зарплата, але середня, а не у всіх.

  “Завдяки масовій трудовій міграції зростання зарплат продовжиться, позаяк роботодавцям треба утримувати кваліфіковані кадри, – каже Нікітченко. – Середня зарплата в грудні може скласти 12-12,5 тис. грн”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми