Тарифи. Ціни. Штрафи, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Аналітики прогнозують ріст зарплат і цін

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: зарплата, ціни

  До кінця року залишилося менше 100 днів. Консенсус-прогноз основних економічних показників у країні на IV квартал представили аналітики: керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин, незалежний економіст Іван Нікітченко і аналітик Альтернативного експертного уряду Валентин Землянський.

  1689_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Всі експерти прогнозують зростання цін, в результаті річна інфляція може досягти 8%, прискорившись більш ніж удвічі.

  “У IV кварталі сезонно зростають ціни, – нагадав Землянський. – З урахуванням цього річна інфляція складе 8-9%, а якщо подорожчає імпортний газ, то і вище”.

  Шевчишин додав, що драйверами інфляції залишиться продуктовий кошик і статті, пов’язані з регульованими тарифами та акцизами: пальне, спиртне, тютюн. На його думку, додатковими факторами може виступити більш жорсткий контроль фіскальних органів і митниці до імпортних товарів, що в разі формування внутрішнього дефіциту або легалізації каналів призведе до зростання відпускних цін. Зросте і зарплата, але середня, а не у всіх.

  “Завдяки масовій трудовій міграції зростання зарплат продовжиться, позаяк роботодавцям треба утримувати кваліфіковані кадри, – каже Нікітченко. – Середня зарплата в грудні може скласти 12-12,5 тис. грн”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми