Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

В Україні можуть знизити тарифи за тепло

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: тарифи

  Оскільки ціни на газ знизилися, теплопостачальні компанії і органи місцевого самоврядування повинні вжити заходів.

  1512_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував теплопостачальним підприємствам щомісяця, починаючи з січня, знижувати споживачам нарахування за опалення і гарячу воду до кінця опалювального сезону.

  "Підставою для зменшення нарахувань є зниження більш ніж на 20% ціни на природний газ, яка є основною складовою собівартості теплової енергії ", – вважають в АМКУ.

  Там зазначають, що теплопостачальні компанії і органи місцевого самоврядування повинні вжити заходів щодо зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду протягом опалювального періоду 2019-2020 року в зв'язку зі зменшенням ціни на природний газ.

  Крім того, теплопостачальні компанії і органи місцевого самоврядування повинні забезпечити своєчасне інформування споживачів про вжиті заходи щодо зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду, а також здійснити в повному обсязі перерахунок всім категоріям споживачів за ненадані або надані не в повному обсязі або неналежної якості послуги, враховуючи умови аномально теплої зими.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми