Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Ціну газу для населення обмежили

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Натфогаз, тарифи

  Ціну газу, який Нафтогаз продає тепловикам і населенню за пільговими умовами, обмежили.

  8878_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Вона не може бути вищою за рівень, який враховує середньоарифметичне значення ціни газу на нідерландському хабі TTF, йдеться у постанові уряду від 24 січня.

  "З 1 січня 2020-го Нафтогаз продає газ за цінами, що встановлюються постачальником і споживачем, але не вище за рівень, який враховує середньоарифметичне значення фактичних цін природного газу на наступну добу поставки газу на нідерландському газовому хабі за період 1–22 числа місяця постачання газу відповідно до інформації біржі Powernext/EEX, різницю між ціною на хабі TTF та кордоні України і тариф на послуги транспортування природного газу для точки входу в Україну на міждержавному з'єднанні з Польщею, Словаччиною, Угорщиною", - йдеться в урядовій постанові.

  Тобто природний газ не може коштувати більше за згаданий рівень, за вирахуванням націнки Нафтогазу на рівні 1,917% зазначеної ціни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми