Тарифи. Ціни. Штрафи, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Чи законний штраф за їзду вдень без увімкнених фар

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: штрафи

  З 1 жовтня по 1 травня на всіх автомобілях поза населеними пунктами повинно бути ввімкнено ближнє світло фар або денні ходові вогні.

  72_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Про законність штрафу за їзду вдень без увімкнених фар – пише “Дорожній адвокат”.

  Невиконання цієї вимоги дійсно є порушенням, що для поліцейського є підставою зупинити автомобіль і перевірити документи на право керування.

  Але винести штраф за їзду без світла вдень вони не мають права.

  В якому разі передбачена відповідальність – при початку руху чи зміні напрямку – за порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами.

  Як можуть карати. Рух без увімкнених фар буде порушенням, але за це порушення інспектор може винести лише попередження.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми