Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на електроенергію планують підвищити

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: тарифи

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг, пропонує скасувати пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год. електроенергії для вирішення проблем із "зеленим" тарифом.

  6872_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)


  Про це заявив член НКРЕКП Дмитро Коваленко під час засідання Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

  НКРЕКП представила два сценарії розв'язання проблем інтенсивного розвитку поновлюваних джерел електроенергії. Згідно з презентацією НКРЕКП, як один із кроків пропонується підвищити пільговий тариф на перші 100 кВт-год. електроенергії для домогосподарств з 0,9 грн за кВт до 1,68 грн за кВт. Наразі тариф на електроенергію для населення на перші 100 кВт-год. на місяць становить 90 копійок (з ПДВ), а на наступні - 1,68 грн за кВт.

  На думку регулятора, таке рішення дасть змогу отримувати додатково 12 млрд грн на рік.

  Крім того, протягом 2-5 років НКРЕКП пропонує підвищити ціни на електроенергію для населення до рівня промисловості, забезпечивши адресну допомогу вразливим категоріям споживачів.

  За оцінкою НКРЕКП, це рішення дасть змогу додатково зібрати зі споживачів понад 38 млрд грн.

  Серед інших пропозицій - тимчасова заборона на будівництво нових "зелених" електростанцій, зниження "зеленого" тарифу для всіх об'єктів ВДЕ до 8-9 євроцентів, введення 100% відповідальності за небаланси й обмеження без компенсацій 20% їх виробництва.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми