Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на електроенергію будуть зростати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: тарифи, електроенергія

  У Кабінеті міністрів планують підвищити тарифи на електроенергію для населення.

  20______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Затверджена урядом програма стимулювання економіки у зв'язку з Covid-19 передбачає перегляд тарифів на електроенергію. Такий пункт міститься в презентації програми.

  Перегляд тарифів забезпечить фінансову стабільність енергетичного сектора, очікують у Кабміні. Пріоритет цього рішення вказаний як високий, однак відзначено складність його впровадження.

  Також серед запланованих ініціатив: перегляд тарифів для відновлюваних джерел енергії та врегулювання заборгованості між учасниками ринку.

  Уряд планує ввести стимулювальне тарифоутворення для операторів систем розподілу електроенергії, перейти на розрахунки за газ із використанням одиниць енергії.

  Планується переглянути енергетичну стратегію України, а також знизити ренту на видобуток нафти й газу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми