Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Підвищення тарифів відклали до серпня

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: тарифи

  Впровадження відкритого ринку блакитного палива знову перенесли.

  5359_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Відповідно до зобов'язань України перед Міжнародним валютним фондом (МВФ), вже з 1 липня в країні повинна була істотно змінитися система формування тарифів на газ. Однак Кабінет міністрів на своєму засіданні відклав перехід на ринкові ціни газу для населення на 1 серпня.

  Як уточнила в.о. міністра енергетики Ольга Буславец на брифінгу після засідання уряду, Кабмін до 1 серпня продовжив покладання спеціальних зобов'язань на ринку природного газу. Вона зазначила, що таке рішення прийняли, щоб "забезпечити безперебійності і стабільність" на ринку газу в момент майбутнього скасування спецзобов'язань.

  Зокрема, владі ще потрібно визначитися з "постачальником останньої надії". "Постачальник останньої надії" не має права відмовити в укладенні договору на поставку газу на обмежений період часу. Такий постачальник необхідний для безперервного забезпечення споживачів у разі ліквідації або банкрутства їх чинного постачальника.

  Буславець підкреслила, що Міністерство енергетики вже вирішило оголосити конкурс на "постачальника останньої надії", який зможе гарантовано поставляти газ споживачеві, якщо той не укладе контракт. Відомство буде приймати пропозиції до 7 липня.

  Нагадаємо, коли буде введений повноцінний відкритий ринок газу, роздрібні розцінки для населення будуть формуватися ринковим шляхом, а тому тариф на газ буде змінюватися щомісяця.

  Раніше передбачалося, що відкритий ринок газу в Україні буде введено з 1 травня, але його впровадження тоді перенести на 1 липня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми