Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Тарифи за електроенергію по-новому: що чекає на киян

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: тарифи, електроенергія

  У липні кияни отримають рахунки з сумами до сплати за фактично спожиту електроенергію та за очікуване споживання в поточному місяці.

  5030______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Про це повідомляють в КМДА.

  Новий формат оплати за електроенергію запроваджує постачальник електроенергії YASNO.

  Що це дасть. Як зазначили у компанії, такий формат дозволяє клієнтам планувати витрати на електроенергію, сплачувати за світло на час відпустки або відрядження та не витрачати час на розрахунки щомісяця.

  «Рекомендовані платежі – це звична практика в багатьох європейських країнах. Переваги таких платежів уже змогли оцінити клієнти YASNO у Дніпропетровській та Донецькій областях. У липні такі рахунки за електроенергію отримають усі приватні клієнти у столиці. Сплачувати лише за фактично спожиті кіловат-години або також і за очікуване споживання – це вибір кожного. Якщо внесений платіж виявиться більшим, ніж ви спожили за фактом, це буде враховано та відображено в рахунку наступного місяця як переплата», – запевнив директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

  В рахунку за червень, який кияни отримають у липні, будуть зазначені суми:

  До сплати за фактичне споживання – за спожиту електроенергію у червні.
  Очікуване споживання у поточному місяці – сума для кожного клієнта визначається індивідуально і залежить від об’єму споживання в минулому місяці. Якщо у червні родина використала 120 кВт-год, плановий платіж на липень буде розраховано на той самий об’єм.
  Рекомендовано до сплати – плюсується сума за фактичне споживання і очікуване. Але кожен клієнт сам обирає, за якою із запропонованих сум здійснювати розрахунок.
  Сплатити за фактично спожиту електроенергію та здійснити платіж за очікуване споживання також можна і в Особистому кабінеті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми