Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк назвав причини стабільності цін

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: НБУ, ціни

  Ріст цін в Україні у червні стримували слабкий внутрішній попит, сприятлива ситуація на валютному ринку і відносно низькі ціни на енергоресурси.

  6706_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це повідомляється у коментарі Національного банку України, який опубліковали у п'ятницю, 10 липня.

  Як зазначає НБУ, темпи зниження цін на непродовольчі товари були майже на рівні попереднього місяця. Так, підвищення цін на фармацевтичну продукцію, товари особистого догляду, товари непершої необхідності та сповільнилося. Водночас, вартість таких продуктів як кава, яловичина, яйця та оливкова олія зросла у порівнянні з червнем 2019 року. Помірно зросли ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби.

  Вартість медпослуг також підвищилася. Це відбулося через збільшення попиту на фоні збільшення захворюваності коронавірусом.

  Водночас, у зв'язку з слабким попитом сповільнилося зростання цін на фінансові і нотаріальні послуги, послуги страхування, оренди житла, а також кафе, барів, ресторанів. При цьому, вартість секторів, діяльність яких обмежили через карантин (санаторії, бази відпочинку, виші), залишилися на рівні березня.

  Газ для населення продовжував дешевшати. Це пояснюється урахуванням в тарифах більш низьких цін як на світовому, так і внутрішньому ринках.

  Внаслідок падіння цін на паливо в попередні періоди зменшилися темпи зростання тарифів на проїзд в залізничному і автомобільному транспорті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми