Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Гетманцев закликав монетизувати субсидії і підвищити тарифи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: тарифи, субсидії

  Ціну на електроенергію потрібно підвищити, а пільги перевести в грошову форму.

  6859_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі програми “HARD з Влащенко”.

  Відповідаючи на запитання про підвищення ціни на електроенергію для населення до рівня ринкової, Гетманцев наголосив, що це необхідно робити, а незахищеним верствам населення надавати адресні субсидії в грошовій формі. Цей підхід підтримує і його колега Галина Третьякова, голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

  “Повністю підтримую монетизацію (пільг. – Ред.), як і Галина Третьякова – вона теж підтримує цю ідею. Це її комітет. І взагалі за цим майбутнє. Ми не зможемо й далі фінансувати такий обсяг пільг. Крім того пільги часто несправедливі, багато пільг отримують за підробними документами або за документами, оформленими з порушенням процедури. Вони обтяжують бюджет з одного боку, з іншого – не мають відходити тим людям, які на них не мають права. Тому я повністю підтримую підхід монетизації, ми маємо переводити пільги в грошову форму. Те саме стосується ціни на електроенергію”, – прокоментував Гетманцев.

  Нагадаємо, що ціна на електроенергію для домогосподарств не переглядалася з березня 2017 року, і становить: 0,9 грн при споживанні електроенергії до 100 КВт*год на місяць, та 1,68 грн при споживанні більше ніж 100 КВт*год.

  Ціна на електроенергію для населення в Україні є найнижчою в ЄС, і відпускається за єдиною ціною всім споживачам.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми