Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Скільки коштуватиме газ в листопаді

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: газ, тарифи

  Газопостачальні компанії оприлюднили ціни для споживачів на листопад.

  1204_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Залежно від постачальника, вони суттєво різняться.

  Рейтинг найвигідніших виглядає таким чином:

  - ГК "Нафтогаз України" запропонувала паливо в листопаді по 6,33 грн за кубометр;

  - ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" - 6,36 грн за кубометр;

  - ТОВ "Львівенергозбут" з ціною 6,62 грн;

  - ТОВ "ВКФ "ТЕПЛОБУД" - 6,65 грн/кбм;

  - TAS Energy - 6,84 грн за кубометр.

  Як зазначається, ціни решти постачальників коливаються від 7,20 грн до 8,70 грн за кубометр.

  Найвищі тарифи в листопаді виявилися в низки регіональних газзбутів, афілійованих з облгазами, які постачають газ більшості споживачів у відповідних регіонах - від 8,80 до 8,96 грн за кубометр. При цьому, ціни різняться залежно від регіону.

  Водночас споживачі мають можливість зекономити на сезонному подорожчанні палива, скориставшись акційними пропозиціями на опалювальний сезон або ж на цілий рік наперед.

  Наразі діють такі пропозиції:

  - Тариф "Сезонний" від компанії "ВЕК Палівенерго" – найдешевший.

  Ціна - 4,5 грн за кубометр із 1 жовтня по 30 квітня. Прогнозний обсяг газу обирає сам споживач, але сплатити за нього доведеться одразу - авансом. А за понаднормові обсяги треба буде сплачувати вже за ринковою ціною. Однак такі умови діють лише за умови підключення до 31 жовтня.

  - Тариф "Вільний" від того ж постачальника.

  Ціна - 4,92 грн за кубометр з листопада по квітень, якщо встигнути підключитися у жовтні. Передбачає стовідсоткову передоплату, але лише за місяць наперед, а не за весь сезон одразу. Прогнозний обсяг газу обирає споживач, але за понаднормове споживання доведеться сплатити за ринковими цінами.

  ГК "TAS Energy" пропонує газ на 6 місяців (з 1 жовтня по 30 квітня) по 5,97 грн за кубометр. Оплата – за фактом споживання. Однак термін підключення - до 31 жовтня.

  - Наступний тариф - "Річний", але з помісячною оплатою - від Газопостачальної компанії "Нафтогаз України".

  Ціна - 6,45 грн за кубометр. Замість передоплати компанія пропонує помісячну оплату рівними частинами протягом всього року. Підключитися необхідно до 30 листопада, щоб платити фіксовану ціну 6,45 грн за кубометр, незалежно від сезону й навіть у випадку перевищення споживання над замовленими обсягами. Тоді як решта постачальників понаднормові обсяги зобов'язує оплачувати окремо – за ринковими цінами.

  - Тариф "Економний" від ГК "Асканія Енерджі".

  Ціна - 6,95 грн за кубометр за умови підключення до 25 листопада. Але потрібна 100% передоплата. А понаднормові обсяги в обох тарифах треба буде оплачувати за ринковими цінами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми