Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Як в два рази зменшити платіжку за "комуналку"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: комуналка

  Завдяки встановленню приладів обліку та реалізації енергоефективних заходів на платіжках можна економити до 50 % витрат і більше.

  9430_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це повідомив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

  Гура розповів, що «теплі кредити» стали реальною допомогою держави для родин при утепленні осель та переході на твердопаливні котли. Із жовтня 2014-го й по 2020 рік понад 850 тис. родин залучили близько 8,5 млрд грн кредитів в енергоефективність та отримали 3,3 млрд грн відшкодування від держави.

  «Досвід учасників показує, що після комплексу заходів з енергоефективності економія на платіжках становить від 20% до 50%. Дані проведених щорічних оцінок свідчать про те, що середня економія газу домогосподарствами становить 25%, економія тепла в ОСББ – 20%», – повідомив Гура.

  До прикладу, приватне домогосподарство на Полтавщині залучило приблизно 26 тис. грн на утеплення будинку, а держава повернула 9 тис. У результаті термомодернізації будинку платіжка за газ для родини зменшилася на 48%.

  Інший приклад – підвищення енергоефективості в дитячому садочку № 250 в Києві за ЕСКО-договором. У закладі встановлено індивідуальний електро-теплопункт з онлайн-управлінням та енергомоніторингом. Із жовтня 2017 року надаються послуги з енергосервісу.У межах реалізованих заходів за опалювальний сезон 2019/2020 рр. вдалось досягти в середньому 30% економії теплової енергії. До того ж зазначене технічне рішення дозволило підняти температурний режим на 3-4 градуси до 19-20°С.

  У 2021 році заплановано продовження «теплих кредитів» для індивідуальних домогосподарств, а також розгляд уже підготовлених законопроєктів для відновлення й розширення енергосервісу на об’єкти комунальної сфери, енергетики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми