Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Літній газ буде дорогим - Нацбанк

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НБУ, газ

  В Україні влітку вартість газу буде вдвічі перевищувати цінові мінімуми минулого року. За підсумками 2021-го тарифи будуть близькими до минулорічних завдяки поступовому зниженню ціни блакитного палива на європейських газових хабах протягом року і посиленню конкуренції на внутрішньому ринку.

  5359_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Про це йдеться в інфляційному звіті НБУ, який опубліковано на офіційному сайті відомства. "Зростання адміністративних цін пов’язано насамперед із подорожчанням енергоносіїв. Очікується, що влітку вартість природного газу більш ніж удвічі перевищуватиме цінові мінімуми минулого літа. Відтак внесок газу сформує понад третину річної адміністративної інфляції в ІІ кварталі", – йдеться в звіті.

  Тарифи на опалення та гаряче водопостачання підвищуватимуться, оскільки вони не коригувались у 2020 році, незважаючи на подорожчання газу та зростання витрат на оплату праці.

  "Збільшення заробітних плат у сфері ЖКГ (зокрема за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати), та інших виробничих витрат зумовить подальше подорожчання окремих комунальних послуг", – зазначено в документі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми