Тарифи. Ціни. Штрафи, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

З 1 липня запрацюють нові штрафи для роботодавців

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: штрафи, робота

  З 1 липня податкова служба і Держпраці розпочнуть перевірки роботодавців України. Штрафуватимуть підприємців, які не оформили офіційно своїх працівників.

  5281_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  "Люди, які погоджуються на неофіційну зайнятість, позбавлені захисту соціально-трудових прав. Це право на нормований робочий день та безпечні умови праці, право на лікарняні та відпустку. Крім того, людину можуть звільнити в будь-який момент. На сьогодні кількість таких працівників становить понад 3 мільйони. Наше завдання - їх захистити", - сказав міністр економіки Олексій Любченко.

  Нацплан щодо зниження рівня незадекларованої праці включає два етапи. Це інформаційна кампанія про переваги офіційного працевлаштування і перевірки роботодавців.

  Інспектори праці вже проінформували понад 62 тис. роботодавців та їх працівників. З 1 липня розпочинається етап інспекцій.

  За порушення законодавства про працю штрафуватимуть на суму 10 мінімальних зарплат. 2021-го це 60 тис. грн. За повторне порушення протягом двох років — на 30 мінімальних зарплат за кожного працівника. Це 180 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми