Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Штрафи за переказ грошей на картку: деталі

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: гроші, перекази

  За оплату товарів і послуг на банківську картку можуть оштрафувати на 85 тис. грн.

  1825_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Такий штраф накладатимуть на фізосіб, які отримують оплату за свої послуги на картки. У них також можуть конфіскувати товар, пише UBR.

  "Такі розрахунки проводяться з грубими порушеннями податкового законодавства. Продавці отримують невраховані доходи, не платять певні податки, збори й обов'язкові платежі", – пояснили в Державній податковій службі.

  Приймати оплату послуг на особисту картку заборонено законом. Усі українці, які ведуть підприємницьку діяльність, мають оформитися як фізособи-підприємці. Залежно від грошових обігів, відрізняється ставка єдиного податку. За новими правилами перевіряти перекази можуть безпосередньо банки в межах фінансового моніторингу. Підозрілі операції можуть блокувати.

  "Деяких українців, які приймають оплату на картку, знайти практично неможливо. Наприклад, репетиторів або певних самозайнятих осіб, - розповів партнер Interlegum Олександр Маленко. - Банки, які їх обслуговують, не зобов'язані повідомляти в ДПС про відкриття особою карткового банківського рахунку. За таких обставин і факт наявності в конкретної особи карткового рахунку, і будь-які банківські операції через нього недоступні для фіскальних органів, що й дає змогу уникати сплати податків".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми