Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

НБУ поінформував про рівень інфляції

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: НБУ, інфляція

  У червні споживча інфляція в Україні залишилася на рівні 9,5%. За місяць ціни зросли на 0,2%. Інфляція вища, ніж прогнозували в Нацбанку.

  6134_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Оброблені продовольчі товари продовжили дорожчати через високі світові ціни на продовольство.

  "Прискорилися темпи зростання цін на соняшникову олію та продукти її переробки. Збільшення виробничих витрат на сировину та енергію позначилося на вартості макаронних та кондитерських виробів, м'ясних і молочних продуктів", - повідомили в НБУ.

  На 8,1% зросла вартість послуг. Піднялися ціни закладів громадського харчування, культури, відпочинку, страхування особистого транспорту, кабельного телебачення, інтернету та таксі.

  Ціни на непродовольчі товари піднялися на 1,6%. Темпи зростання цін на сирі харчові продукти знизилися до 5,1%.

  Вартість природного газу для населення продовжила зростати стрімкими темпами, якщо порівняти за рік. У місячному вимірі подорожчання незначне через запровадження річних контрактів із фіксованими тарифами для населення.

  У червні зросли тарифи на проїзд у громадському транспорті в кількох обласних центрах. Причиною в НБУ назвали збільшення виробничих витрат, зокрема на паливо та оплату праці. Через підвищення цін на пиво прискорилося подорожчання алкогольних напоїв.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми