Тарифи. Ціни. Штрафи, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Водіїв чекає ще більше "листів щастя"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто, штрафи

  Нещодавно на українських дорогах встановили нових електронних контролерів — додаткові камери фото-відеофіксації порушень ПДР.

  9247_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  Про це йдеться у сюжеті 2+2.

  Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів про плани у першому кварталі 2022 року запустити тестування системи автоматичної фіксації цілої низки порушень правил дорожнього руху.

  «Це проїзд на заборонений сигнал світлофору, порушення встановленої для транспортних засобів заборони виїзду на смугу зустрічного руху», — уточнив він.

  Проскочити зустрічною смугою або проїхати на червоне світло світлофора незабаром означатиме автоматично отримати «лист щастя».

  Арсенал камер у найближчий час значно розширять: до кінця року хочуть встановити 34 нові комплекси, наступного року ще 210, а в 2023 — ще сотню.

  Деякі камери спрацьовують вже на кілька видів порушень одразу, що додає їм ефективності. Також відомо, що встановлюватимуть нові комплекси фото-відеофіксації порушень ПДР на прохання місцевої влади на проблемних ділянках доріг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми