Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Інтернет зросте у ціні - прогноз

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: тарифи, інтернет

  Експерти вважають, що зростання тарифів викликане низкою факторів.

  6384_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  На ринку дротового широкосмугового доступу (ШСД) в інтернет спостерігатиметься серйозне зростання цін.

  Такий прогноз озвучив член правління Інтернет Асоціації України (Інау) Олександр Арутюнян.

  "Новий тренд - це "сотка" більше ніж 200 грн/міс., і гігабіт (1 Гбіт/с) більше ніж 300 грн/міс. І, думаю, тарифи підвищаться ще у багатьох учасників ринку", - констатував він.

  За словами Арутюняна, очікується підвищення розцінок на доступ до кабельної каналізації, причому зросли й мито, і логістика.

  "Прогноз такий, що у великих містах подорожчання не уникнути. Телеком-галузь відстає з підвищенням цін у порівнянні з іншими галузями", – констатував Арутюнян.

  Засновник групи компаній "Адамант" Іван Пєтухов зазначив, що негативно на галузь електронних комунікацій впливають нові законодавчі ризики.

  За його словами, висококонкурентне середовище і низькі доходи населення, і, як наслідок, низький рівень ARPU даного виду бізнесу визначають "фінансову подушку оператора/провайдера". Потрібно також враховувати, необхідність капітальних вкладень в розвиток і зміна технологій, а також високу імпортозалежність виду інтернет-провайдерів.

  "І як наслідок перерахованого, все це створює постійну основу для перегляду цін гравцями ринку", – підсумував Іван Пєтухов.

  Керуючий партнер консалтингової компанії E&C Group Анатолій Фроленков зазначив, що"нарешті ринок потихеньку рухається до того, про що учасники ринку давно мріють". Йдеться про "$10 ARPU" (середньомісячний дохід від одного користувача) за найпоширеніший пакет – "безліміт" на швидкості 100 Мбіт/с.

  "Якщо ви порівняйте середню абонплату, то інтернет вже давно став commodity - однією зі стандартних комунальних послуг... і саме з комуналкою його потрібно порівнювати", - переконаний він.

  Подорожчання Інтернету:
  У 2020 році Україна увійшла в топ 5 країн світу з найбільшим дешевим інтернетом. Середня вартість гігабайта мобільного інтернету тоді коштувала 0,46 долара.

  12 листопада 2021 року українців попередили про прийдешнє подорожчання інтернету.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми