Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Експерт прогнозує новий ріст тарифів на газ

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: тарифи, газ

  Експерт прогнозує, що новий тариф на газ вдарить не тільки по бізнесу, але й по населенню.

  99_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Після підписання меморандуму з МВФ в Україні неминучий перегляд тарифів на газ.

  Як заявив кандидат економічних наук, незалежний експерт Олександр Хмелевський, ціни на газ будуть зростати з осені наступного року, і постраждає від цього не тільки населення, а й промисловість.

  "Відмова від державного регулювання призведе до суттєвого зростання тарифів. Влада сподівається, що навесні, після завершення опалювального сезону, ціни на газ істотно знизяться, і не доведеться значно підвищувати тарифи. Але вже восени, з настанням нового опалювального сезону, ціни на газ знову зростуть, що призведе до зростання тарифів для населення. Постраждають і промислові підприємства, продукція яких, при високих цінах на газ, не буде конкурентоспроможною", - вважає експерт.

  На думку Хмелевського, збиток, який буде завдано українській економіці через введення ринкових цін на газ, значно більший, ніж 700 млн доларів кредиту від МВФ.

  Stand-by для України:
  9 червня 2020 року Рада директорів МВФ прийняла 18-місячну програму stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним близько 5 млрд доларів, спрямовану на допомогу в подоланні наслідків пандемії COVID-19.
  12 червня Україна отримала перший транш кредиту в розмірі 2,1 млрд доларів. За планом другий транш повинен був становити 500 млн спеціальних прав запозичень (СПЗ), що приблизно дорівнює 700 млн дол.
  На початку 2021 року в Україні працювала місія МВФ для перегляду програми stand-by. Робота місії завершилася без прийняття рішення про перегляд програми.
  На повторній місії в жовтні МВФ і Україна досягли угоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми фінансування stand-by.
  МВФ оприлюднив новий меморандум з Україною за програмою stand-by
  24 листопада 2021 року Україна отримала другий транш від Міжнародного валютного фонду в розмірі майже 700 млн дол.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми