Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

За порушення ПДР хочуть нараховувати бали - деталі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ПДР, штрафи

  Народні депутати з фракції “Слуга народу” внесли в Раду законопроект, який передбачає нарахування штрафних балів за порушення правил дорожнього руху.

  1592_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Документ зареєстрований на сайті парламенту під номером 6502.

  Проект передбачає, що порушення правил будуть оцінюватися в діапазоні від одного до п’яти штрафних балів. Коли “накопичиться” 12 балів, то дію водійського посвідчення буде призупинено. Для тих, хто перебуває за кермом менше року, така санкція вводиться вже після восьми пунктів.

  Штрафні бали будуть ранжуватися в залежності від порушення. Так, в один бал оцінюються неправильне використання ременів безпеки і недотримання правил перевезення дітей.

  Два бали передбачені за перевищення швидкості на 20 км/год, порушення правил проїзду перехресть, обгону, зупинок громадського транспорту, недотримання дистанції, використання за кермом мобільного телефону.

  Три бали повинні нараховуватися за перевищення швидкісного режиму на 50 км/год, ненадання проїзду швидкій, пожежним, а також поліцейським машинам. Таке нарахування передбачено і за перевищення кількості пасажирів у маршрутному транспорті.

  П’ять балів – за втечу з місця ДТП, порушення правил проїзду через залізницю, а також за неправильне використання світлових і звукових сигналів.

  Припинення дії прав водій може оскаржити в суді, але в процесі розгляду справи він їздити не зможе.

  Штраф за водіння після перевищення допустимого числа штрафних балів складе 3 400 гривень.

  Штрафні бали будуть анулюватися після 365 днів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми