Тарифи. Ціни. Штрафи, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Поліція знайшла нову причину штрафувати водіїв

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: штрафи, авто, водії

  Поліцейські почали виписувати штрафи водіям із нерозділеними категоріями. Водіїв штрафують за ч.2 ст.126 КУпАП.

  37_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Як відомо, штраф за їзду без відповідної категорії зріс із 510 грн до 3400 грн, тому правоохоронці почали більш пильно ставитися до перевірки водійських посвідчень.

  Юристи звертають увагу, що d законі, який передбачає поділ категорій, є словосполучення «може бути обміняне», а не «повинен обміняти». Тому якщо водія зі старими правами оштрафували за те, що він нібито не має якоїсь з підкатегорій, він може сміливо оскаржити цей штраф в суді, оскільки обмін посвідчення є правом особи, а не її обов’язком.

  У таких справах суди, як правило, знімають звинувачення з водія та скасовують штраф, який інспектор виписав кермувальнику на місці зупинки.

  «Звинувачення інспектора в управлінні транспортним засобом на підставі посвідчення водія, виданого до набрання чинності законом №586-VI, з не розділеними категоріями є протиправними. Накладений штраф у такому разі незаконний та підлягає скасуванню», – повідомляє Дорожній Адвокат.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми